Натурално ръжено брашно (светло, пресявано) Увеличи

Натурално ръжено брашно , светло пресявано, Екосем - 1 кг.

от: EcoSem

Мелено на камена мелница, благодарение на што во жито се задржат сите витамини, ензими, минерали и растителни влакна, прават брашното целосно природно и здраво.

Повече детайли

Опаковка: 1 кг.
Произход: България
Съдържание: 100% ръжено брашно
Тегло: 1.100 кг.3,40 лв 3.4


Повече информация

купи този продукт от
Магазин в твоя град

Този продукт можете да закупите от партньорската, търговска мрежа на “Здравница”

ВИЖ АДРЕСИТЕ НА МАГАЗИНИТЕ

Мелено на камена мелница, благодарение на што во жито се задржат сите витамини, ензими, минерали и растителни влакна, прават брашното целосно природно и здраво.

Без вештачки адитиви.

Меки, фино мелени структура.

Содржи глутен.

Употреба:

Соодветно за подготовка на секаков вид диетални печива, леб, колачи и други тестенини. Идеална за општа употреба.

По примерот на EEC пченично брашно, светло 'ржано брашно се добива од мелено на камена мелница Интегрална ржано брашно, кое потоа е вовлекува на специјално сито. Во ситото минуваат главно повеќе ситно мелените честички кои се добиваат од ендосперма, а голем дел обвивката и фетусот не усляват да поминат низ ситото и се одделуваат.

Овој производ е целосно означен на бугарски јазик и поседува сите потребни сертификати и документи за продажба во Бугарија и Европската унија.

Пакување: 1 kg


Информация за търговци

Този продукт е дистрибутиран от "Здравница". В случай, че имате тъговски обект на територията на България и Европейския съюз можете да се свържете с нас, за да Ви предоставим ценова листа и условия за партньрство. Повече информация намерете в "За дистрибутори".

"Здравница" е регистрирана търговска марка собственост на "Ню Ес Нет" ЕООД. Предлаганите от нас продукти са със 100% гарантирано качество и притежават всички необходими сертификати.

Отзиви от потребители

Напиши отзив за продукта
Натурално ръжено брашно , светло пресявано, Екосем - 1 кг.

Натурално ръжено брашно , светло пресявано, Екосем - 1 кг.

Мелено на камена мелница, благодарение на што во жито се задржат сите витамини, ензими, минерали и растителни влакна, прават брашното целосно природно и здраво.

Напиши отзив за продукта
Path: > > > > Натурално ръжено брашно , светло пресявано, Екосем - 1 кг.

Свързани продукти

Продукти в същата категорияПродукти, които може би ще ви заинтересуват: